Hakkımızda

Hakkımızda

1954’de Kayseri’nin ilk kuru temizlemesi olarak hizmete başlayan Merter , kaliteli ve istikrarlı hizmeti ile bugünlere sürekli büyüyerek gelmiştir. Toplam yıkama kapasitesi günlük 30 ton olan çamaşırhanemiz ve günlük 2000 parça kuru temizleme kapasitemizle en ileri teknolojiye sahip makine ve ekipmanları kullanılmaktadır. Merter , profesyonel kadrolar eşliğinde koşulsuz müşteri memnuniyetinin yanı sıra temizlik ve hijyen anlayışıyla turizm ve sağlık sektörünün önemli tesislerine hizmet vermektedir. Merter , sektörde uzun yıllardır faliyette olmamızın getirdiği tecrübe ve birikim ile yönetim , kalite , kusursuz hizmet anlayışını değerli müşterileri ile paylaşmaktadır.

Misyon

Merter , en kaliteli , çevreye ve insan sağlığına duyarlı temizlik maddeleri , son teknoloji makinelerı ve profesyonel kadrosuyla müşterilerin ihtiyaçlarını hızlı , güvenilir ve etkili bir şekilde karşılamayı ayrıca çamaşırhane ve temizlik konusunda müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini düşük maliyetler ile karşılamayı misyon edinmiştir.

Vizyon

MERTER, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak, kalitesinden ödün vermeden hareket etmektedir. Müşterileri için yarattığı hizmet kalitesini artırmayı ve en son teknolojileri takip ederek bünyesine katmayı kendine vizyon olarak hedeflemiştir.